Search

Pozdravy ze školy v přírodě

10. 10. 2020

Posíláme pozdravy z posledního dne naší školy v přírodě.
Po snídani jsme dostali od Marcela diplomy a velkou pochvalu. Úspěšně jsme si zabalili všechny věci a dokázali jsme dopnout všechny kufry Laughing. Před obědem jsme poděkovali všem v hotelu, kteří se o nás starali, byli všichni moc hodní. A opravdu úúúžasně nám vařili. Pan řidič nám pomohl dát věci do autobusu a pak už jsme se jen loučili s instruktory, budou nám chybět. Marcela jsme se pokusili unést, ale nakonec jsme ho vrátili, aby se mohl starat i o další děti.
V Krkonoších bylo krásně, příště chceme jet zase!

Žáci třetí, páté a šesté třídy.


>> CELÁ FOTOGALERIE ŠKOLY V PŘÍRODĚ <<

9. 10. 2020

Ahoj!
Pátek, poslední celý den, utíká to strašně rychle. Bude se nám stýskat. Bylo to tady super. Kromě úžasného plavání jsme měli celou dobu doost dobrej program a starali se o nás kromě našich paní učitelek ještě Zuzka, Marcel a Evka. Dnes jsme měli den plný her a zábavného učení. Hráli jsme lidské i papírové pexeso. Taky byla výtvarná dílna a hlavně večerní diskotéka! Na tu jsme se těšili moc. A byla skvělá.

Žáci třetí, páté a šesté třídy.


>> CELÁ FOTOGALERIE ŠKOLY V PŘÍRODĚ <<

8. 10. 2020

Ahojte, dnes byl den D.
Vyjeli jsme lanovkou na Sněžku. Bylo to fakt super. Zpátky jsme šli přes Luční boudu, Výrovku a "Bufáč". Cestou na lanovku jsme potkali srnku, ani trochu se nebála. A my jsme se nebáli v lanovce. Na Sněžce trochu foukalo, ale měli jsme štěstí, zrovna se roztrhaly mraky a viděli jsme do dálky. Víte, že Polsko je z pohledu ze Sněžky úplně rovné? Protože tam prošel ledovec jako buldozer? My teď už víme, jak to bylo. Cesta byla dlouhá, ale úžasná.

Žáci třetí, páté a šesté třídy.


>> CELÁ FOTOGALERIE ŠKOLY V PŘÍRODĚ <<

7. 10. 2020

Zdravíme z Krkonoš!
Dnešek byl super. Přehodili jsme si výuku na ráno a po "O" jsme šli na výlet. Cílem byla Chalupa na rozcestí, které tady všichni říkají "Bufáč". Cestou jsme potkali rozhlednu, informace o tetřívcích, maliny, milion muchomůrek červených, václavky a borůvky, spousty borůvek! Jsme skvělí, ušli jsme to a ještě jsme skočili do bazénu.

Žáci třetí, páté a šesté třídy.


>> CELÁ FOTOGALERIE ŠKOLY V PŘÍRODĚ <<

6. 10. 2020

Ahoj všichni, jak se máte?
My úžasně. Objev dnešního dne - za chatou žije hranostaj! Viděli jsme ho z okna.
Plaveme, naučili jsme se všichni skočit pořádnou šipku. Sbíráme pecáky, např. za úklid nebo za různé úkoly. Dnešní úkol byl: Napiš co nejvíce slov na P.

Úterý jsme si opravdu užili! Posíláme pozdravy.

Žáci třetí, páté a šesté třídy.


>> CELÁ FOTOGALERIE ŠKOLY V PŘÍRODĚ <<

5. 10. 2020

Ahoj rodiče a spolužáci,
posíláme vám všem pozdrav z Pece pod Sněžkou. Budeme vám posílat každý den pár fotek, ať víte, jak se máme dobře. Sledujte proto bedlivě naši fotogalerii. Je to tu super, bazén je teplý, oběd byl mňam Laughing

Žáci třetí, páté a šesté třídy.

>> CELÁ FOTOGALERIE ŠKOLY V PŘÍRODĚ <<