Search

Pozdravy z intenzivního plaveckého kurzu (školy v přírodě)

16. 9. 2022

Den pátý: Poslední den jsme užili spoustu legrace. V bazénu jsme závodili a hráli různé hry. Přečetli další kapitoly z knihy Začarovaná třída. Za své výkony (nejen ve vodě) jsme dostali několik diplomů, i malých dárečků. Oceněni byli také nejlepší řešitelé denních úkolů . A po odpoledním plavání už následoval odjezd domů. Sice jsme se těšili domů, ale v pondělí bychom nejraději odjeli do Pece pod Sněžkou znovu. Tak snad zase někdy příště.

Třeťáci >> CELÁ FOTOGALERIE ŠKOLY V PŘÍRODĚ <<

15. 9. 2022

Den čtvrtý: dnes jsme vyšplhali k rozhledně na Hnědém vrchu a část odvážlivců vystoupala i po více než stovce schodů nahoru. Bohužel počasí se k nám obrátilo zády a Hnědý vrch zahalila mlha. Náladu nám spravilo množství velkých a sladkých borůvek. Samozřejmě jsme nezanedbali denní úkoly do našeho deníku a hlavní náplň našeho kurzu - plavání.

Ing. Vlasta Tuláčková >> CELÁ FOTOGALERIE ŠKOLY V PŘÍRODĚ <<

14. 9. 2022

Den třetí: dnes nám počasí nepřálo, od rána byla mlha a téměř celý den propršel. Ale nám to nemůže změnit plány - plaveme, plníme denní úkoly, čteme si a jdeme ven.

Ing. Vlasta Tuláčková >> CELÁ FOTOGALERIE ŠKOLY V PŘÍRODĚ <<

13. 9. 2022

Den druhý: dnes jsme podnikli hřebenovou túru - jenom 15,2 km. A protože máme stále hodně energie, cvičíme a jdeme ještě do bazénu.

Ing. Vlasta Tuláčková >> CELÁ FOTOGALERIE ŠKOLY V PŘÍRODĚ <<

12. 9. 2022

Den první: dnes začal žákům 3. třídy intenzivní plavecký kurz v Peci pod Sněžkou. Hned po příjezdu jsme prozkoumali nejbližší okolí hotelu Energetik, kde jsme ubytovaní. Pak už nás čekala první lekce v bazénu a zasloužená večeře. Vaří nám tu opravdu výborně. Moc se těšíme na zítřejší dobrodružství!

Ing. Vlasta Tuláčková>> CELÁ FOTOGALERIE ŠKOLY V PŘÍRODĚ <<