Search

Mateřská škola, U Barborky 374, 289 34 Rožďalovice

telefon 325 593 213

 Pracovní pozice  Jméno  e-mail

 Ředitelka školy

 Mgr. Iveta Klímová

 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Vedoucí učitelka MŠ  Veronika Kočová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vedoucí učitelka MŠ  Monika Szentesi  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
 Učitelka MŠ  Ilona Brzobohatá  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Učitelka MŠ  Vladislava Buryanová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Učitelka MŠ  Bc. et Bc. Martina Nováková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Učitelka MŠ  Lenka Pecková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Učitelka MŠ  Naděžda Šmoldasová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Učitelka MŠ  Bc. Iveta Vacková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Učitelka MŠ  Mgr. Michaela Walter  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Asistentka MŠ  Iveta Horáková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Asistentka MŠ  Anna Vízková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
 Školnice  Hana Nechánská  
 Uklízečka  Hana Kemrová