Mikuláš a 9. A

Opět jedna z tradic, které se devítka ujala s grácií. Mikuláš, čtyři andělé a nespočet čertů 5. prosince zavítali do MŠ a následně i do obou pater naší ZŠ. Nikoho si však neodnesli, ale za podpory třídních učitelů spolužáky obdarovali nadílkou. Všem děkujeme za pomoc.

Martina Malá, asistent pedagoga
Zveřejněno: 8. 12. 2022

>>VŠECHNY FOTOGRAFIE<<

Adventní dny ve třetí třídě

Čas adventních dnů je plný příprav na Vánoce, nejen v rodině, ale i ve třetí třídě. Každé ráno žáky očekává malý dáreček v adventním košíčku u Zlatušky ( našeho třídního maskota). Děkujeme rodičům za příspěvky do našeho kalendáře, i za krásný věnec na výzdobu do třídy.

Zveřejněno: 5. 12. 2022

Adventní hádáni v 9. A

9. A si krátí čekání na Ježíška, tak jako předchozí rok, hádáním šifer. Každý den = jedna nová šifra. Tak uvidíme, kdo se stane největším šifrařem. Držte jim pěsti.

Martina Malá, asistent pedagoga
Zveřejněno: 5. 12. 2022

Vánoční tvoření v 7.A

Vánočních dekorací není nikdy dost.
Tvoření při hodině výtvarné výchovy v sedmé třídě.

Mgr. Jana Betty Terlecká - Hofmanová
Zveřejněno: 2. 12. 2022

Malování na obličej

I letošní Vánoční jarmark doplnilo tradiční tematické malování na obličej.

Mgr. Jana Betty Terlecká - Hofmanová
Zveřejněno: 2. 12. 2022

Výtvarná výchova 8. třída

V hodině výtvarné výchovy jsme se připravovali na výtvarné dílničky našeho Vánočního jarmarku.
Přijďte se podívat, těšíme se na vás.

Mgr. Dana Vajskébrová

Výtvarná výchova 6. třída

V hodinách výtvarné výchovy jsme se rozloučili z podzimem.
Využili jsme spousty přírodního materiálu, sladili barvy podzimu a dekorativní mísa, která potěšila maminky a babičky, byla na světě.

Mgr. Dana Vajskébrová

Mateřinka u čtvrťáků

Do čtvrté třídy zavítali předškoláci. Povídali jsme si o svatém Martinovi a tradicích s ním spojenými. Na závěr jsme si vyrobili nádherné podkovičky pro štěstí.

Ing. Irena Brůnová
Zveřejněno: 28. 11. 2022

Vánoční výzdoba školy ze školní družiny

Příprava vánoční výzdoby na dekoraci chodby - výroba svíčky z odpadového materiálu zdobené stuhami.

Irena Švábenská
Zveřejněno: 25. 11. 2022

Aranžování vánočních truhlíků ke školní jídelně.

Gymnastika

Každou středu se scházíme na kroužku gymnastiky. V tomto týdnu jsme se věnovaly cvičení s obručí.
Děvčata jsou moc šikovná a "procvičený čas" si vždy moc užijeme.
Těšíme se na vánoční vystoupení

Mgr. Martina Čapková
Zveřejněno: 25. 11. 2022

Vánoční tvoření ve školní družině

Tentokrát děti vyráběly skřítky ze šišek a "stavěly" sněhuláky.

Zveřejněno: 23. 11. 2022

Opět andílci ze školní družiny

Další andílci, kteří doplní vánoční prodej, vznikají pod šikovnýma rukama dětí ve školní družině.

Irena Švábenská

Bubenická show

Hudební výchovu si prvňáci užili v rytmu afrických bubnů. Žáci aktivním opakováním rytmických figur získávali první zkušenost s hrou na originální africký buben djembe. Bubnování bylo zábavné a určitě se k bubnům ještě vrátíme.

PaedDr. Naděžda Hrnčířová

Tvoření s Ivetou

Od 18.10. do 15.11. jsme vyrobili na kroužku Tvoření s Ivetou drátované hvězdičky, náramky z macramé a náhrdelníky z korálků.

Iveta Horáková

Stromeček ŠD v Galerii Melantrich

Děti ze školní družiny I a II se zapojily do zdobení stromečků v Galerii Melantrich. Ozdobičky si sami vyrobili z vlny a studeného porcelánu.

Zveřejněno: 21. 11. 2022