Platba za vzdělání

- Úplata za předškolní vzdělávání činí 250,- Kč/měsíčně.

- Vzdělávání v posledním ročníku MŠ je povinné a poskytuje se bezúplatně, to platí i pro děti s odkladem školní docházky.

- Platbu provádějte trvalým příkazem na č. ú. 504344309/0800 do 25. dne předcházejícího měsíce, Variabilní symbol = datum narození dítěte (ve tvaru DDMMRRRR – např. dítě narozené 1. 2. 2013 má VS 01022013).

- Trvalý příkaz zadávejte s přerušením platby v červnu a červenci, poplatek za prázdninové období bude stanoven s ohledem na přerušení provozu MŠ o prázdninách.

Platba stravného

- Měsíční záloha na stravování – celodenní 860,- Kč, polodenní 680,- Kč (pro děti 2–6 let), celodenní 960,- Kč, polodenní 780,- Kč (pro děti 7 a více let)

- Platbu provádějte trvalým příkazem na č. ú. 504344309/0800 do 25. dne předcházejícího měsíce, variabilní symbol vám bude zaslán na e-mail vedoucí školní jídelny Radkou Burdovou (první platba do 25. 8. 2020)

-Odhlašování stravného přes objednávkový systém: Aplikace strava.cz Vám umožní přihlašovat či odhlašovat stravu prakticky odkudkoli a kdykoli. Přihlašování probíhá pod uživatelským jménem a je chráněno heslem. V aplikaci najdete vždy aktuální informace o vydané stravě, stavu vašeho konta. Můžete také sledovat historii vašich objednávek a plateb za stravu. Pro přidělení uživatelského jména a hesla se, prosím, zaregistrujte v kanceláři školní jídelny. Mobilní aplikaci strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android si můžete zdarma stáhnout na Google Play, odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz.

Postup je následující:

1. webová stránka: www.zs-rozdalovice.cz

2. nabídka: školní jídelna

3. podnabídka: elektronické přihlašování stravy

4. číslo zařízení: mateřská škola 2818

5. přihlášení uživatele: j. příjmení (bez diakritiky)

6. vložení hesla: příjmení (bez diakritiky)

- Stravné neodhlašujeme automaticky!!!! (při nepřítomnosti dítěte)

- První den nepřítomnosti v MŠ má dítě nárok na vyzvednutí oběda domů. V případě zájmu o oběd je třeba tuto skutečnost nahlásit do MŠ do 7:30 hod téhož dne a oběd si vyzvednout ve školní kuchyni před výdejem obědů od 11:00 do 11:15 hod do vlastního jídlonosiče.

Příspěvek na nadstandartní akce v MŠ

- Na celý školní rok 1 000,- Kč. (možno platit pololetně 500,- Kč).

- Dítěti bude odečtena cena za akci, pouze pokud se ji zúčastní.

Sdružení rodičů Rožďalovice (SRR)

- Zástupce za rodiče MŠ – Martina Malá, Klára Šebelová.

- Roční příspěvek 200,- Kč (platba se provádí v měsíci říjnu).