Angličtina, první třída

ONE POTATO, TWO POTATOES
aneb počítáme neposedné brambory. Jde nám to suprově=).

Žáčci 1. tř. a Mgr. Michaela Walter

IN THE CLASSROOM
Učíme se v anglické třídě, už víme, co je class register, zapisujeme děti pomocí TICK/CROSS. Zároveň stříháme CUT, lepíme STICK. Příště se naučíme, jak zařídit třídu.

Žáčci 1. tř. a Mgr. Michaela Walter

Angličtina, druhá třída

Prakticky jsme si vyzkoušeli, jak se v mapě Londýna orientovat, abychom se neztratili=)
Navštívili jsme Buckingham Palace, Tower Bridge, Big Ben, Cathedral of St. Paul, London Eye, Wax Museum Madame Tussaud.
Bylo to velké dobrodružství ADVENTURE=)

Žáčci 2. tř. a Mgr. Michaela Walter

Že má Maggie ráda bramborovou kaši (MASHED POTATO), to už ví Steve i my=) Steve nás vzal taky do restaurace. Tam Vám bylo práce. Někdo popletl objednávky, tak jsme to dali hezky do pořádku. Jsme přece Stevovi kamarádi=)

Žáčci 2. tř. a Mgr. Michaela Walter