Search

Hudební výchova první třída

Výroby svého vlastního hudebního nástroje jsme se nemohli dočkat, už od ráda jsme měli přichystané všechny pomůcky. Maminky nás vybavily nejrůznějšími semínky, rýží a cornflaky, za což jim patří velké dík! Byla to zábava. Příští hodinu si nástroje vyzdobíme=)

Žáčci 1. tř. a Mgr. Michaela Walter

Není klíč jako klíč. Museli jsme ho nejdřív hledat v důmyslných knihách. A nakonec ho našli, jsme šikulky. A ten houslový jsme se učili společně psát pomocí šnečí ulity a interaktivní tabule. Moc nás to všechny bavilo.

Žáčci 1. tř. a Mgr. Michaela Walter


Výtvarná výchova, pátá třída

Být v síti nebo si sám síť vytvořit? Pro nás to byla jasná volba=) Utkali jsme si síť z nám milé barvy vlny a pověsili si na ni náš erb. Pokud nás náš erb už nebude vystihovat, nebo budeme inspirováni, můžeme si jej během roku vyměnit=)

Žáčci 5. třídy, Mgr. Michaela Walter