Search

Angličtina, první třída

Snowflake game
Vánoce milujeme WE LOVE CHRISTMAS, a tak v novém roce jsme si zahráli skupinovou hru (GROUP GAME) s plácačkami (FLYWATTERS). Našli jsme WE FOUND: SNOWMAN, REINDEER, SNOWFLAKE, BELL, ELF, CANDY CANE, STOCKING, MISTLETOE, PRESENTS etc.

Little pupils of 1. A and Miky (Mgr. Michaela Walter)


Angličtina, druhá třída

Christmas Maze (pre-christmas activities)
We love it !!!

Little pupils of 2. A and Miky (Mgr. Michaela Walter)

Our Angel - náš anděl... just for you=)
Thank you for great pre-christmas memories=)

Little pupils of 2. A and Miky (Mgr. Michaela Walter)


Výtvarná výchova, pátá třída

Zima tak, jak má být. Tajemná, kouzelná, křupavá a hlavně bílá... tak jsme ji otiskli v bílých bambulkách a nočních romantických obrázcích=) Je to učiněná krása=) Díky za to umění!!!

Žáčci 5. třídy, Mgr. Michaela Walter

A to jsou naši kouzelní (magic) andílci (angels). Bylo jedno, jestli jsem kluk nebo holka, každý chtěl ozdobit jednoho z andělů, kteří nás budou chránit v roce 2021. Nejen nás, ale i Vás všechny v Rožďalovicích, of course=).

Žáčci 5. třídy a Mgr. Michaela Walter