Pozdravy ze školy v přírodě

17. 9. 2021

Poslední vzkazy, loučení a odjezd.
Bylo to krásné, příště chceme jet zas!

Mgr. Marcela Sasková a žáci třetí třídy.

17. 9. 2021

Environmentální kurz v Peci pod Sněžkou dnes žákům 5.třidy končí. Všechny krásné zážitky si odvezeme domů a ještě dlouho budeme vzpomínat.

16. 9. 2021

Škola v přírodě je pro nás i kurzem plavání. Každý den poctivě trénujeme v bazénu.

Posíláme vodní pozdravy.

Mgr. Marcela Sasková a žáci třetí a páté třídy.

15. 9. 2021

Environmentální kurz pokračuje dle plánu. Výlet na Sněžku se vydařil, počasí nám přálo. Při aktivitách v přírodě na liščí louce jsme se hodně dozvěděli a užili jsme si legraci.

14. 9. 2021

V úterý se obě třídy společně vydaly na Sněžku. Počasí nám přálo, tak jsme si to opravdu užívali. Celý den byl prostě super!

Posíláme pozdravy.

Mgr. Marcela Sasková a žáci třetí a páté třídy.

13. 9. 2021

Environmentální expedice do Pece pod Sněžkou začala dnes žákům 5. třídy. Cestou jsme odpočívali a v hotelu Energetik nás přivítalo sluníčko. Nejvíce se nám tady líbí krajina a ty výhledy, to se nám určitě neokouká.