Search

Mateřská škola, U Barborky 374, 289 34 Rožďalovice

telefon 325 593 213

 Pracovní pozice  Jméno  e-mail
 Vedoucí učitelka MŠ   Veronika Kočová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Vedoucí učitelka MŠ   Monika Szentesi  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Pedagogičtí zaměstnanci
 Pracovní pozice  Jméno  e-mail
 Učitelka MŠ  Kateřina Brabcová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Učitelka MŠ  Vladislava Buryanová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Učitelka MŠ  Carmen Luisa Mesa  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Učitelka MŠ  Lenka Pecková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Učitelka MŠ  Bc. Iveta Vacková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Učitelka MŠ  Mgr. Michaela Walter  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Učitelka a asistentka MŠ  Martina Šmídová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Asistentka MŠ  Anna Vízková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Provozní zaměstnanci
 Pracovní pozice  Jméno  e-mail
 Školnice  Hana Nechánská  
 Uklízečka  Nikola Vítková