
Předposlední hodina našeho kroužku provázkování
Protože nám počasí přálo a venku bylo krásně teplo, vyrazila děvčata na zmrzlinu do Rožďalovické cukrárny Epiro. Čekalo nás povídání a hlavně výborná sladká tečka za dnešním odpolednem.
Ani se nechce věřit, že už nás čeká jen poslední hodina… 
Tu si ale ještě pořádně užijeme a pak přijde čas na rozloučení 

Děkuji za všechny společné zážitky a krásné chvíle, které jsme spolu letos prožily 

Kateřina Brabcová
Datum vložení:
27. 5. 2026 12:00