Search

Přehled plánovaných akcí v MŠ 2019/2020

Datum

Druh akce

Vedoucí

Účast tříd

Počet dětí (rodičů)

 

Září

 

 

 

9. 9.

Plavecký výcvik – předškoláci - 1

Pec, Mes

přihlášení

15

10. 9.

Plavecký výcvik – předškoláci - 2

Pec

přihlášení

15

13. 9.

Divadlo v MŠ – Co malý medvědě o podzimu nevědí

Hof

všichni

 

17. 9.

Plavecký výcvik – předškoláci - 3

Pec, Mes

přihlášení

15

24. 9.

Plavecký výcvik – předškoláci - 4

Pec, Mes

přihlášení

15

 

Tvořivá dílna v Domově Rožďalovice - 1

 

 

 

 

Říjen

 

 

 

1. 10.

Plavecký výcvik – předškoláci - 5

Pec, Mes

přihlášení

15

4. 10.

Divadlo v MŠ – O líné princezně (Bublifuk)

Hof

všichni

 

8. 10.

Plavecký výcvik – předškoláci - 6

Pec, Mes

přihlášení

15

15. 10.

Plavecký výcvik – předškoláci - 7

Pec, Mes

přihlášení

15

22. 10.

Plavecký výcvik – předškoláci - 8

Pec, Mes

přihlášení

15

 

Akce s Lesy ČR

Kos

 

 

 

Logopedické vyšetření dětí – Mgr. Markéta Čapková

Něm, Vac

přihlášení

 

 

Tvořivá dílna v Domově Rožďalovice - 2

 

 

 

 

Listopad

 

 

 

5. 11.

Plavecký výcvik – předškoláci - 9

Pec, Mes

přihlášení

15

6. 11.

Světýlkový den – s rodiči na zahradě MŠ

 

všichni

 

7. 11.

MTU – Stavitel města – 1. skupina

 

 

max. 25

12. 11.

Plavecký výcvik – předškoláci - 10

Pec, Mes

přihlášení

15

21. 11.

MTU – Stavitel města – 2. skupina

 

 

max. 25

 

Běh „17. listopadu“ v Kopidlně

 

vybraní

 

 

Tvořivá dílna v Domově Rožďalovice - 3

 

 

 

27. 11.

Adventní setkání s rodiči

 

 

 

30. 12.

Rozsvěcení vánočního stromu Rožďalovice

 

vybraní

 

 

Prosinec

 

 

 

1. 12.

Rozsvěcení vánočního stromu Košík

 

vybraní

 

5. 12.

MTU – Malý architekt – 1. skupina

 

 

max. 25

18. 12.

Divadlo v MŠ – Vánoce s rolničkou

Hof

všichni

 

19. 12.

MTU – Malý architekt – 2. skupina

 

 

max. 25

4. 12.

Mikulášské setkání s rodiči

 

 

 

11. 12.

Vánoční setkání s rodiči

 

 

 

 

Vánoční jarmark v ZŠ

 

všichni

 

 

Vánoční besídka v Domově Rožďalovice

 

všichni

 

16. 12.

Vánoční nadílka v MŠ

Hof

všichni

 

 

Leden

 

 

 

9. 1.

MTÚ – Malý inženýr – 1. skupina

 

 

max. 25

16. 1.

MTÚ – Malý inženýr – 2. skupina

 

 

max. 25

29. 1.

Informační schůzka s rodiči

Hof

rodiče

 

 

Tvořivá dílna v Domově Rožďalovice - 4

 

 

 

 

Únor

 

 

 

5. 2.

Dřevíčková dílna

Hof

všichni

 

6. 2.

MTÚ – Malý projektant – 1. skupina

 

 

max. 25


18. 2.

Divadlo v MŠ – Tuč a ňák (pí Vlčková)

Hof

všichni

 

 

20. 2.

MTÚ - Malý projektant – 2. skupina

 

 

max. 25

 

24. 2.

Masopust v MŠ

 

všichni

 

 

25. 2.

Masopustní průvod městem

 

všichni

 

 

 

Logopedické vyšetření dětí – Mgr. Markéta Čapková

Něm, Vac

přihlášení

 

 

 

Tvořivá dílna v Domově Rožďalovice - 5

 

 

 

 

 

Březen

 

 

 

 

5. 3.

MTÚ – Stavitel mostů – 1. skupina

 

 

max. 25

 

12. 3.

Divadlo v MŠ – Princezna žabka (pí Lhotáková)

Hof

všichni

 

 

19. 3.

MTÚ – Stavitel mostů – 2. skupina

 

 

max. 25

 

 

Tvořivá dílna v Domově Rožďalovice - 6

 

 

 

 

25.3.

Oslava jara s rodiči – 1

 

 

 

 

 

Duben

 

 

 

 

1.4.

Oslava jara s rodiči – 2

 

 

 

 

2. 4.

MTÚ – Stavitel věží – 1. skupina

 

 

max. 25

 

8.4.

Oslava jara s rodiči - 3

 

 

 

 

16. 4.

MTÚ – Stavitel věží – 2. skupina

 

 

max. 25

 

 

Jarní vystoupení dětí v Domově Rožďalovice

 

všichni

 

 

30. 4.

Rej čarodějnic v MŠ

 

všichni

 

 

 

Květen

 

 

 

6.5.

Zápis do MŠ a Den otevřených dveří

Hof

 

 

 

7. 5.

MTÚ – Malý vodohospodář – 1. skupina

 

 

max. 25

 

14. 5.

MTÚ – Malý vodohospodář – 2. skupina

 

 

max. 25

 

 

Zahradní slavnost v ZŠ – vystoupení dětí

 

všichni

 

 

 

Školka v přírodě

 

 

 

 

 

Exkurze vlakem

 

 

 

 

 

Výlet – ZOO Chleby

 

všichni

 

 

29. 5.

Dětský den v MŠ

 

všichni

 

 

 

Červen

 

 

 

 

1. - 5. 6.

Týden čtení dětem

Hof

všichni

 

 

4. 6.

MTÚ – Malý energetik - 1. skupina

 

 

max. 25

 

10. 6.

Divadlo v MŠ – Námořnická pohádka (Koloběžka)

Hof

všichni

 

 

11. 6.

MTÚ – Malý energetik – 2. skupina

 

 

max. 25

 

17. 6.

Schůzka s rodiči nově přijatých dětí

Hof

rodiče

 

 

 

Loučení se školním rokem (+ pasování předškoláků)

 

všichni

 

 

               

Popis jednotlivých zkratek učitelů:

Hofmanová Radka (Hof), Němečková Eliška (Něm), Koseková Eva (Kos), Pecková Lenka (Pec), Vacková Iveta (Vac), Mesa Luisa Carmen (Mes)